| epvpgj123 a întrebat:

tot eu, as mai avea o intrebare, ma duc la sala, am 16 ani 1, 78, 77, 5 kg si vreau sa stiu care sunt steroizi steroli si anabolizantele de care sa ma feresc, adica vreau sa stiu in ce formula se gasesc, de exemplu cand iau o proteina scrie la Continut:l glutamina, vitamina c, arginia etc. si as vrea sa stiu la steroli steroizi si anbolizante in ce formula se gasesc, va rog. funda

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Formula cea mai sănătoasă este să completezi cu câteva sute de grame de carne mesele principale ale zilei, nu te mai uita pe cutii care promit marea cu sarea. Fructe și legume cât mai proaspete, o hidratare corespunzătoare.
Trebuie să ai forță în mușchi, nu volum gol. După ce nu ai să mai faci sală (nu o să faci toată viața!) o să arăți ca un monstru cu sănătatea pusă în pioneze!
Pa, pa.