| AnonimGirl a întrebat:

Unde pot gasi Earpods in Constanta? (Media galaxy, ALtex)? Am vazut si eu la o prietena si m-am gandit sa imi iau si eu, dar nu stiu de unde anume. laughing
Nu ca ar fi mare chestie de pe internet, dar as prefera sa fie din Constanta, sa vad cu adevarat. Daca are cineva de vanzare (Originale) din Constanta, s-au cineva sa imi spuna de unde as putea sa imi cumpar. Multumesc enorm!
Funda!

1 răspuns:
| goldrule a răspuns:

Pai la media galaxy din carrefour sau flanco din maritimo sau domo din city... nu stiu exact

Întrebări recente