| denisFlafi a întrebat:

va rog frumos sa imi spuneti niste chesti care le faci vara, dar distractive dar nu in genul citi sau chestii trestii de alt gen. mor de plictiseala eu si cu un vecin de al meu!
va rog sa ma ajutati!
funda!:*:*

Răspuns Câştigător
| CaleMercury14 a răspuns:

De ce nu ai face un tur cu un prieten[[cel mai bun ]]sau chiar mai multi>>cu bicikletele in lokurile in care nu ai fost niciodata si ai dori sa meri>sau un loc [sus]]unde ai putea sa -ti vezi localitatea intrega >>cred ca sfatul meu iti va fi de folos>pupici**

2 răspunsuri:
| Flafster a răspuns:

De ce nu mergeti la ceva strand prin apropiere sau la iarba verde, strangeti un grup mai mare de prieteni si mergeti cu cortul 3-4 zile, profitati acum, si faceti toate lucrurile pe care ati fi vrut sa le faceti pana acum dar nu ati avut timp.

| lola_4174 a răspuns:

Draga roman de ce nu va dati cu bicicletele puteti face figuri cu ele,sau daca vreti puneti niste filme de groaza sau de care va plac voua,mergeti la niste cursuri de sport adica practicati un sport,ascultati muzica, jucati carti(macaua,poker,minti cu pedepse), remi tot la fel, si faceti ce va place. Sper ca te-am ajutat.