| anonimyus a întrebat:

Vreau sa asez pe scurt problema mea aici, si poate voi gasi si ajutorul aici. Sunt student, in anul 1 in Iasi. Eu sunt de loc dintr-un oras micut din moldova. Am nevoie sa fac un imprumut, suma este de 200-300 de euro. Am vreo sansa sa fac acest lucru? Unde? Nu vreau sa-mi implic parinti in aceasta problema care tine doar de mine. Nu am o sursa de venit. As vrea sa imprumut pe un timp de circa o luna. Exista banci, sau ceva de genu care acorda imprumuturi? Chiar am nevoie de aceasta suma in urmatoarele 3-4 zile. O zi cat mai frumoasa!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti ofera nimeni acesta suma, si nici atat fara un venit. imprumuta de la cunoscuti sau amaneteaza ceva