| SilentDark a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu o problema: am un laptop Acer Aspire 5542 destul de nou cu windous 7. La inceput jocurile mi-au mers extrem de bine, nu aveam probleme. Dupa putin timp am avut o problema cu sunetul si a trebuit sa-mi reinstalez windows-ul. De atunci nu mai merg jocurile: la minecraft imi da "Bad video card drivers!", imi da "fail!" la gta si conflict desert storm iar la nfs world imi da "not directx found". I-am bagat directx 11 dar degeaba! Va rog sa ma ajutati! Multumesc mult!

1 răspuns:
| logo2000 a răspuns:

Poti sa iti pui windowse 3 sau xp sau sa iti schimbi placa video