| ςคωч a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de despartire dar sa nu para ca imi pare rau dupa el :O adica sa ii arat ca sunt indiferenta...sa nu creada ca plang dupa el

Răspuns Câştigător
| Kiddu14 a răspuns:

Buna! pai pune statusuri funny sa creada ca nu-ti pasa...am fost si eu in situatia ta...statusurile funny sunt super bune:do sa creada ca ai trecut mai departe si ca nu-ti pasa de el.iar cand te intanlesti cu el pe strada intamplator si esti cu prietenii zambeste cat mai mult distreaza`te.o sa creada ca nu`ti pasa si ca iti vezi de viata tha. fundha?

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Foaie verde narighilea, sa ma lasi cu viata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Tine minte stii prea bine` Ca privirea mea nu minte! De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!"

"Daca penttu un timp credeai c`o vei distruge. uite`te dupa. zambeste si mai dulce"

Imi place sa cred ca n`am pierdut nimic.Si daca am pierdut inseamna ca nu`mi trebuia.

Nu`mi spune mie ca suferi si ca treci printr`o pasa trista. Daca`ti plange inima dupa mine, inghite o batista.

Am invatat ca dupa altu tot un altu vine.Aceleasi replici.acelasi mi`e dor de tine

Cand esti bun, esti bun, trebuie sa recunosc te-am iubit stii, dar stop, nu te mai cunosc.

E prea tarziu, dar e legal si imoral e un sentiment morbid, un sentiment banal.

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta, devin mult mai rea, devin fata perfecta.

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul! devil

| Claudiaeredit a răspuns:

*Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh
*Te rog nu`mi spune că ţie dor Doar aşa că şti ce vreau s`aud. straight face
*Ce tare.ha…ca filmul ăsta e`nfloare Iar eu nu...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *

| ioneluka21 a răspuns:

Poate c-a fost o greşeală făcută de mine, dar fără intenţie, sincer, n-am realizat că ţi-am dat prea multă atenţie!