| MissYouToo a întrebat:

Buna tuturor...am o problema de curand cu pcul. Cand ii dau shut down apare end now "envy wnd" si imediat se restarteaza. Rog care stie care este problema sa lase un raspuns. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Nu stiu care este problema dar cel mai bine ar fi sa il duci la cineva care se pricepe sa il intrebi ce are si daca e nevoie sa il formateze, sau sa il formatezi tu. Cum vrei. Poate ca sunt si alte variante dar asta este cea mai simpla. Dupa ce il formatezi sigur nu iti mai apare aia.

| MissYouToo explică:

Sincer nu as vrea sa-l formatez, mai ales toate partitiile. sper sa gasesc o solutie totusi. multumesc pentru raspuns