| rbk a întrebat:

Am o problema! Nu mi se deschide Winapul.Cand dau click la el imi apare casuta in care scrie "Winap has encountered a problem and needs to close...". Am incercat sa il reinstalez si tot la fel face! Ce ar putea avea?sad

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Degeaba o să îl reinstalezi, pentru că fişierele cu setările şi erorile lui rămân ascunse ca lumea.
Eu spun că ai două opţiuni:
-îţi cauţi alt program;
-intră în My Computer -> Tools -> Folder Options -> View -> Show hidden files and folders. Intri apoi în C: (sau mă rog, unde ţi-e instalat Windows-ul), Documents and settings -> Name (adică cum se numeşte profilul tău) -> Application Data -> şi ştergi fişierul Winamp. Apoi încearcă să-l instalezi din nou, să vezi dacă îţi face aceeaşi fază. Dacă tot aşa e, încerci cu prima variantă laughing
Btw, ordinea asta merge sigur la XP, dar presupun că e asemănător şi la alt tip de Windows.