| Tweety-love-Minnie a întrebat:

Am si eu o intrebare happy. Ce vreti sa va aduca Mos Craciun? stiu ca nu exista... dar macar ce ati vrea sa primiti de Craciun si cu cine ati vrea sa-l petreceti? happyMultumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Ce tine de material nu vreau nimic.

Vreau fericire in casa mea sa se simta dragostea familiei,"ceea ce lipseste la mine in casa asta."
Vreau sa lucrez sa pot avea banii
Vreau sa fiu iubita si sa iubesc.sad

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sanatate pentru mine si familia mea alaturi de care imi voi petrece sarbatorile de iarna.

| Cryssy a răspuns:

Buna scumpo! kiss Pai ce sa vreau... nu am nevoie de nimic material. Mi-as dori doar sa fiu cu iubitul meu si cu tine. Stii doar ca voi doi sunteti cele mai importante persoane din viata mea.
Doar. mi-as dori sa aduca tuturor sanatate si fericire.
Numai bine frumoaso! Te pup! kiss

| Cryssy a răspuns:

Bine iubita o sa iti spun ceva material... Pai mi-as dori o bluza (albastra daca se poatebig grin) sau un lantisor pe care l-am vazut acum cateva saptamani. Sper totusi sa am eu cum sa imi iau singura acest cadou. happy Tu ce ti-ai dori?

| Cryssy a răspuns:

Tweety... cred ca mi-am dat seama in seara asta ca mi-as dori un animalut de plus (chiar daca nu mai sunt mica), mi-as dori ceva care sa imi aduca aminte intotdeauna de persoana de la care primesc acel cadou...

| costyn162 a răspuns:

Frumoasa intrebarea dar ma deranjeaza acel "stiu ca nu exista". Haideti sa incercam macar sa ne prefacem ca credem in Mos Craciun ca sa pastram traditiile. De Craciun mi-as dori sanatate si liniste in familie si cateva lucruri materiale. Dar spiritul Craciunului este cel mai important.Pacat ca se pierde cu timpul.

| StaRmAgiC a răspuns:

Material.

Vreau banii ca sa ma pot imbraca de iarna(c-am stiu ce as vrea sa-mi iau). si sa am banii pentru ziua mea care e in luna ianuarie.

Dar trebuie sa lucrez pentru. astatongue

| Tweety-love-Minnie explică:

Stiu cristina. cu totii ne-am dori acest lucru. eu ma refeream si la ceva material big grin

| Tweety-love-Minnie explică:

Nu conteaza cryssy. daca e de la o persoana care tine la mine poate fi orice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei ceva material iti voi zice: cu cat mai multe haine, carti cu harry potter:X:X:X, un nou mp3, si noul cd de la paramore: brand new eyes. Pana la Craciun va creste lista dar deocamdata atat.