| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa dau de un film la care ma uitam zi de zi cand eram mic si nu ma mai saturam de el.Cred ca e vorba de Bruce Lee intr-un rol de politist sub acoperire, nu stiu exact. Si acum sunt indragostit de unele faze pe care cand le vad altundeva, ma duc cu gandul la acel film memorabil. Sa va spun cateva faze, poate stiti despre ce vorbesc:
1.Intr-o cruce dintr-un mormant [ mai exact in locul unde se pune poza decedatului ] era ascuns ceva foarte important, nu stiu exact ce. Cred ca era vorba de un manuscris.
2.Actorul se catara de blocuri in spagat.
3.La sfarsitul filmului el este arestat, urcat intr-un elicopter, dar nu stiu din ce motiv, i se scoate catusele si el sare din elicopter in mare.
Cam atat mai tin minte din tot filmul... va rog anticipat, daca ma puteti ajuta si daca stiti despre ce vorbesc, spuneti-mi va rog cum se numeste filmul. Multumesc! O zi buna in continuare.

2 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Bruce lee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da filmul se numeste bruce lee si poti sa-l bagi asa:jocul sau filmul cu bruce lee.ro'' si asa il gasestii