| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre "anime"? Dar despre Kaichou wa maid-sama si Soul Eater?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

De acord, Viata cu Louie sau Curaj Cainele cel Fricos sunt desene la care si acum ma uit, dar crede-ma si anime-urile sunt frumoase. Daca te referi la Naruto sunt de acord.

| Laura a răspuns:

Niște prostii. Desenele gen Viața cu Louie sunt waaaay better.

| malina97 a răspuns:

Eu ador anime-urile! Am vazut Kaichou wa maid-sama si este un nime superb su o grafica si o poveste superba cat despre Soul eater..este ok, nu are cea mai frumoasa grafica dar are o poveste interesanta.

| iusty12 a răspuns:

Sincer daca animeul Soul Eater ar avea putin romantism intre Maka si Soul, ar fi animeul meu preferat. Dar despre anime, are o poveste frumoasa si unele plictisitoare...