| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. de data asta, am dat eu de o mare problema, asa ca va rog sa ma ajutati sad pana acum am incurajat toate fetele care au fost in situatia mea, de data asta am nevoie de ajutorul vostru. acum 2 luni am avut ultimul contact sexual cu prietenul meu, in cele din urma despartindu-ne. stiu ca am avut menstruatie, dar acum mi-a intarziat cam mult si-mi fac griji. am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate 3 negative. din ce cauza imi intarzie atat si ce as putea sa fac sa grabesc menstruatia? fundita :*

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Buna! cel mai bine te duci la medicul ginecolog. el iti poate spune cu exact ce problema ai. pe TPU pot fi 20 de pareri si nici una sa nu fie corecta, si mai pierzi si timp pretios in care o posibila afectiune se poate inrautati, fiind mai greu de tratat dupa aceea. Nu te speria, orice problema are si o rezolvare, deci du-te cat mai repede la medic.Succes:*

1 răspuns:
| cess a răspuns:

@Smile,s-a rezolvat >big grin