| Me,myself & I a întrebat:

m-am gandit si pana la urma m-am inscris la scoala de soferi...am terminat-o si maine am examenul la proba teoretica la care desi am facut nenumarate teste pe drpciv.ro si am invatat din carte parca tot am un sentiment de teama sa nu mai spun de traseu care ma ingrozeste mai mult din cauza ca am auzit ca nu prea se mai ia fara bani. A-ti luat vreunul examenul teoretic si practic pe bune?

6 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Mie examenul mi s-a parut destul de usor. La sala mi s-a parut usor pentru ca am fost la toate cursurile care s-au facut. Iar orasul mi s-a parut usor pentru ca eram destul de sigura pe mine.
Dupa parerea mea, nu isi au loc emotiile in acest examen. Trebuie sa fii relaxata si sa arati ca esti stapana pe situatie. Iti urez succes! Astept sa vii cu vesti bune.

| kaya a răspuns:

Nu am dat inca imi este frica, inca nu sunt pregatita, dar pot sa iti spun sa ai incredere in tine si mult succes sa ne dai o veste buna big grin

| tyana a răspuns:

Da, eu! Se poate lua fara bani daca esti calma, atenta si relaxata.Nu-ti mai face griji ca o sa fie bine! Multa bafta si asteptam vestea buna!happy

| tania77 a răspuns:

Buna, la sala daca zici ca ai invata nu are de ce sa-ti fie frica, trebuie sa fii sigura pe tine, cu toate ca si mie mi-a fost frica dar l-am luat cu 25 cu toata frica care am avut-o, in schimb la traseu important este sa te concentrezi acele minute in care conduci si sa faci abstractie de faptul ca e un politist langa tine pana la urma e si el un om, sa nu citeasca teama pe fata ta, ai sa vezi ca o sa fie bine si chiar daca nu o sa-l iei din prima nu este sfarsitul lumii, iti urez succes! din ce oras esti? pentru. ca la mine in oras nu se mai ia deloc cu banii daca stii treci daca nu nu.

| unione a răspuns:

Examenul nu se prea mai ia cu bani. E risc de inchisoare, nu ai vazut ce au patit cei din Arges? Invata legislatia si uita site-ul asta pana cand dai examenul

| Me,myself & I explică:

Ma bucur ca nu se mai da carnetele pe bani, in sfarsit se face ceva in tara asta, sincer nici eu nu am de gand sa dau bani ...trebuie sa-l iau prin propriile forte asa imi doresc! pana la urma trebuie sa-l iau