| CrudutzZa a întrebat:

Buna tuturor sunt fata si am 16 ani, in vacanta de iarna ma tot petrecea acasa un baiat mai mare cu citiva ani decit mine, m-am indragostit de el de atunci insa nu am mai continuat prietenia noastra nu stiu din ce motiv pur si simplui el nu imi scria, nu ma suna si asa procedam si eu.De asta iarna pina acuma de multe ori ma intilneam cu el pe strada(el mereu era cu masina) nici macar nu vorbeam. Iu iubesc nespus si mi-e drag de dinsu, ieri mi-am luat inima in dinti si i-am scris un mesaj, l-am intrebat ce mai face si el mi-a propus sa iesim, am iesit a fost foarte frumos si ne-am simtit bine, azi mi-a scris el si m-a intrebat ce fac, cum am dormit(el lucreaza toata ziua) si eu i-am urat spor la lucru la care el mi-a raspuns cu un mersi.Acuma seara nu este online si nici nu mi-a scris nimic si nici nu ma suna, sunt disperata si nu ma pot impaca cu gindul ca a fost frumos numai aseara.El face parte dintr-o familie de oameni bogati si nu stiu poate se tine mai superior ca mine ca ieri mi-a zis stai sa iti vad posteriorul sa vad daca meriti sa stai linga mine si s-a ris(mi-a zis ca a glumit) m-am gindit acuma sa ii scriu eu miine, buna ce faci chestii de genu poate mai iesim, il plac, il iubesc, are cele mai tari buze si e frumos(nu ma intereseaza averea lui) aseara am vorbit si mi-a zis ca vrea ca noi sa avem 2 copii, ajutati-ma va rog cu un sfat ce sa fac cum sa procedez? Va rog... el e c-am afemeiat(ca orice barbat)

1 răspuns:
| CrudutzZa explică:

Va rog cineva ajutati-ma...