| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi subtitrari in engleza la filme?(Mai exact la 'Mean Girls'). Daca puteti va rog sa`mi raspundeti cu un link, nu:"intri pe google si scrii la search.". Multumesc! Subliniez:In engleza sa fie subtitrarea, nu in romana.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| thehope a răspuns:

Placerea a fost de partea mea happy kiss

| sTeFaN. a răspuns:

Uite aici http://subtitrari.freshinfo.ro/subtitrari/film/mean_girls-b25332044.html uite de aici poti downloada subtitrarea:)

| pypa007 a răspuns:

Cauta si u pe google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pypa007 : poate ca n`am gasit si de aia am apelat la ajutorul utilizatorilor TPU, daca nu vrei sa ajuti nu esti obligathappy!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@thehope: Merci foarte mult!:*:*:*