| yoo_2743 a întrebat:

Va plac animeurile? Daca da care anime e preferatul vostru.

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

thinking hmm...

Editare: sorry, ca m-am bagat asa, dar mai intai am scris un raspuns si abia acum mi-am dat seama, ca nu era in tema, l-am sters. am confundat animele cu alt ceva. oh go on sigh rolling eyes

| Bacemi a răspuns:

Imi plac foarte mult insa nu mai am timp de mult de ele. Imi placea sa ma uit la Ynuyasha, la Yu-Yu Hakusho si Slayers. Stiu ca imi planificam timpul incat sa le vad in fiecare zi pe toate 3.

| Tourniquet a răspuns:

Anime-urile care-mi plac sunt Hell Girl; Inuyasha si Mew Mew Power. happy

| Miauti a răspuns:

Pai da tot ce este difuzat la tv e favorita voua... ee uite eu dau ceea ce nu s-a dat pana acum la TV

Code Geass
Mushishi (aventura cu magie tradus in RO inseamna Zeul Gandacilor)
Great Teacher Onizuka
Kara no Kyoukai
Durarara (despre o fata care nu are cap si merge pe motoreta)
Mononoke (magie )
Kino's Journey (aste pentru cei care vor aventura)
Higurashi no Naku Koro ni (horror cu sange despre mai multe tipuri de sfarsit, un grup de copii care se ucid)
Welcome to the NHK! (despre unul care e paranoia)
5 Centimeters per Second (dragoste, dragostea nu tine de distanta)
xxxHOLiC Kei (favoritul meu)
ef - a tale of memories (un baiat care iubeste o fata, dar ea sufera de amnezie in fiecare zi, iar el va accepta aceasta dragoste)
Kuroshitsuji (servitoru diabolic, e vb despre un pact... e misto)
Pandora Hearts (frumos si asta )
Ghost Hunt (despre fantome, un grup de tineri cauta cheti paranormale)
...si mai sunt multe aletele
http://otakus.darkbb.com/

| Miauti a răspuns:

Pai da tot ce este difuzat la tv e favorita voua... ee uite eu dau ceea ce nu s-a dat pana acum la TV

Code Geass
Mushishi (aventura cu magie tradus in RO inseamna Zeul Gandacilor)
Great Teacher Onizuka
Kara no Kyoukai
Durarara (despre o fata care nu are cap si merge pe motoreta)
Mononoke (magie )
Kino's Journey (aste pentru cei care vor aventura)
Higurashi no Naku Koro ni (horror cu sange despre mai multe tipuri de sfarsit, un grup de copii care se ucid)
Welcome to the NHK! (despre unul care e paranoia)
5 Centimeters per Second (dragoste, dragostea nu tine de distanta)
xxxHOLiC Kei (favoritul meu)
ef - a tale of memories (un baiat care iubeste o fata, dar ea sufera de amnezie in fiecare zi, iar el va accepta aceasta dragoste)
Kuroshitsuji (servitoru diabolic, e vb despre un pact... e misto)
Pandora Hearts (frumos si asta )
Ghost Hunt (despre fantome, un grup de tineri cauta cheti paranormale)
...si mai sunt multe aletele

http://otakus.darkbb.com/

| LNK a răspuns:

InuYasha love struck. Mai imi placeau si Kaleido Star, Kiddy Grade, Slayers si Yu Yu Hakusho. laughing Imi amintesc ca ma uitam pe A+ love struck Doamne ce suparata eram cand a devenit Animax. x(

| mihaelabr a răspuns:

Inuyasha bleach dar cel mai cel mi se pare naruto (shippuuden) il ador! pacat ca in ritmul asta ( un episod pe saptamana ) mai dureaza cel putin 7 -8 luni pana ajunge la final ...naruto rocks!

| ĄĿiŒ a răspuns:

Hm... anime-uri fav? nu am unul singur tongue

Elfen Lied (GENRES: Action, Drama, Ecchi, Horror, Romance, Psychological )

Black Rock Shooter (are un singur OVA dar mi se pare superb)
Death Note (MINUNAT!)
Blood+
Dance In The Vampire Bund
Hellsing
Strawberry Panic (gen Yuri - adica fata x fata)
Soul Eater (SUPERB)
SchoolDays (horror)
Saikano
Jigoku Shoujo (sau Hell Girl, Fata Iadului)

| GaGy a răspuns:

Imi plac multe... dar de preferat anime de dragoste si cu drama

kimi ga noomu eien e foarte frumos contine si dragoste si drama
lovely complex contine dragoste si comedie
astea is pe primul loc mai sunt si altele...

| melc a răspuns:

Ynuyasha? Poate Inuyasha phbbbbt
Mie'mi place Lovely complex. Mult. Code Geass almost made me cry. Nu cand am vazut ca are 54 de ep, nu asta, finalul, atunci caand... hai sa nu fiu spoiler'ish tu uite'te acolo XD

| MrsDraculescu a răspuns:

Deci:
Inuyasha
death note
full metal alchemist brotherwood s 1/2
trinity blood
naruto
blood+
bleach
honey and clover
toradora!

| Nana18 a răspuns:

Da eu ador anime pentru mine anime my life preferatul este lovely complex si desigur multe altele care le ador

| Nana18 a răspuns:

Mie tot imi plac animeuriele eu sunt o fana indrajita si cel mai preferat e Lovely complex si multe altele care la ador.

| Nana18 a răspuns:

Daca cineva doreste eu pot sa transmit niste siteuri foarte bune.

| kiss_5687 a răspuns:

Yoo nu am unu anume toate imi plac si toate inseamna cate ceva

| Andreea1130 a răspuns:

Inuyasha:X

| yoo_2743 explică:

Mai sunt foarte multe animeuri pe situl www.gogoanime.com vizionare placuta:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult 07-ghost, inuyasha, dar si altele(sunt multe si nu am timp sa le insirui pe toate). Imi plac in special cele de actiune, supranatural si drama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac alea vechi imi plac trigun slayers mirage of blaze kaleido star gallery fake inuyasha yyh si captain tsubasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RG Veda, Hell Girl, Si Candy Candy

| loveanime059 a răspuns:

Sunt foarte multe anime-uri care imi plac, dar preferatul meu e fairy tail love struck si apoi naruto big grin

| Nameless a răspuns:

nu pot sa aleg numai 1 ca fiind preferatul meu asa ca voi face un top 3
1.naruto(shippuuden, normal)
2.death note
3.bleach (sincer imi place mai mult manga :p in fine. urmaresc si anime-ul )