| oCiudata a întrebat:

va place cum imi sta blonda(poza de la avatar) sau credeti ca trebuie sa ma vopsesc bruneta, roscata, etc.
Ma scuzati de categorie!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Pentru ca presupun ca pentru noi o faci o sa raspund eulaughing sincer blonda pari cam pitzi, nu-i bai mai avem dinastia, bruneta o sa pari "normala" si neinteresanta iar roscata o sa ai un look wildbig grin (eu as da like la ultima varianta)

13 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Nu, dar chiar conteaza daca-mi place mie, strainului de pe net?

P.S. Daca-ti schimbi culoarea parului sa-ti schimbi si nick-ul.
Exp: oFataCuParRoscat91, oFataCuParVerde91.

| MMihai a răspuns:

Nu mie trebuie să îmi placi blondă, ci bărbatului cu care faci sex!

| MMihai a răspuns:

Eu te sfătuiesc, fiind tânără, să îți lași părul, la culoarea lui naturală.
Prin decolorări și vopsiri se strică părul.

| ascovit a răspuns:

Ii sta bine fetei de la avatar, totusi, o poza cu tine nu gasesti? Nu inteleg de ce unele fete pun poze de pe net cu altele spre asi ascunde identitatea, pe langa poza mai schimba si varsta, in loc sa refuze sau sa evite convorbirile si itnrebarile, daca tot nu le face placere sa raspunda. Mai ales ca folosind niste poze de pe net( fie si atunci cand vrei sa faci "misto-uri"), mai mult sa sigur isi vor da seama ca nu tu esti, cand dai poze cu altcineva care nu are pozele pe net risti sa fii prins cu poza, sa ti se afle identitatea si cine stie unde poate ajunge posesorul de drept al pozei dupa...

| Sellena_4766 a răspuns:

Esti fake, poza dupa net ` straight face

| Catherine a răspuns:

Iti sta bine happy...esti o dragutsasmug

| cineva_8314 a răspuns:

Asa iti sta cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arati ca o pitipoanca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te vopsi, asa arati cel mai bine a c*rva.

| DorDeL a răspuns:

Nu stiu cum iti place tie dar esti perfecta happy

| agent007 a răspuns:

E ok

| Luiza_4166 a răspuns:

Esti frumoasa ramai asa!love struck

| blonda2012 a răspuns:

Buna sa stii ca ati sta foarte bine blonda... dar as crede ca un blond aluna te-ar prinde imi bine:Xfunda