| NoNameJunior a întrebat:

voi ce animale de companie aveti? daca vreti, spune-ti si cum se numesc.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy am un caine lup pe care il cheama Maxx, si o pechineza care o cheama Dolly, am avut un catel munuat cel din avataru meu pe care il chema Pyky, dar din pacate un idiot a dat cu masina peste elcrying

9 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Am un caine lup pe care il cheama Jonny[nu rade, mama i-a pus numelelaughing]. Mai am o pisica birmaneza pe nume Fluffly si inca o pisica neagra, nu stiu exact ce rasa e, pe nume Mike

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am un porcusor de guineea de 2 ani pe nume RonyhappyNumai bine.

| NoNameJunior explică:

Eu am doi perusi(foarte obraznici), doi motani si un catel.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Eu am trei animale, traiesc la casa pe pamint doua etaje si am ograta si vizavi de casa mea mai am inca o casa (firma tatei) cu trei etaje si intre aceste case e gradina mea. Deci am 4 animale. Un caine Roza are 1 an in anii nostri, apoi am o pisica Jerry are vreo 2 ani in anii nostri (poate 3), si mai am o pisica care e a mea a mea eu am botezat-o tot, si o cheama Vita are tot vreo 2-3 ani, Vita a fost nascuta de sora lui Jerry, apoi Vita s-a combinat cu Jerry si Vita a nascut un matasor, inca nu are nume pentru ca are o saptamana. In plus familia mea este formata din 6 copii big grin. Asta ese viata mea. Succese!

| RainbowAndra a răspuns:

Am o catelusa si o cheama Blakie love struck
tu?

| Biutsssaa a răspuns:

Bunaaa! Eu am o catelusa( Daisy, Bichon Maltese), o pisica( Nini, nu stiu ce rasa e), 2 perusi(Ando si Bety), si 9 pestisori! Paaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 Catei scumpi :X ( nu le dau numele scuze )

| Lavy a răspuns:

Buna,eu am 2 canari dragalasi si nebunatici! Pe baiat il chema puiutu si pe fata puicuta! happy Succes!tongue

| iShadowz a răspuns:

happy Paii...am trei pisicute siameze :
Claire [sau Clara], Aris si Lexy. Sunt foarte prietenoase iar eu sunt foarte atasata de ele.