| Lora1 a întrebat:

happy Vorbesc cu un baiat de ceva timp si el mi-a spus ca ma place si ca ar vrea sa fie cu mine... Dupa o luna i-am spus ca si eu il plac si ia-m mai spus ca mai bine taceam din gura si ca era mai bine sa nu spun nimic! happy Iar el mi-a zis asa : Pai sentimentul e reciproc eu te plac pe tine tu ma placi pe mine! big grin Bine de atunci a trecut deja o luna si el nu mi-a spus niciodata ca ar vrea sa fie cu stiind ca sentimenul e reciproc nu face nici un pas inainte pentru o relatie! Nu stiu ce mai asteapta! De ce nu ma intreaba daca vreau sa fiu cu el? straight face Am chiar respins un baiat pentru el crezand ca ma va intreba daca as vrea sa fiu cu el...da nu vad nici un rezultat! Voi ce credeti ce astepta? Am uitat sa mentionez ca nu ne-am vazut niciodata in realitate! crying

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate ca nu v-ati vazut il pune pe ganduri, nu ar fi rau o mica intalnire! Poate prinde curaj si face pasul. Daca tot sta ca blegu, fa tu pasul, ca nu ai nimic de pierdut.Bafta multa.

| xBya a răspuns:

rolling on the floor WTF?! M`ai spart cu ultima fraza. Aia m`a facut sa regret ca am citit tot ce ai scris si mi-a aprins fitilul maniei si dorintei de a te injura.

Asa ca *** **** ** *.