| klopootzel a întrebat:

vreau cateva filme interesante despre dragoste, despre viata.
Please ajutati-ma.
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! poti incerca:
"pe aripile vantului"(ecarnizarea celebrului roamn al luiMaragert Mitchell...eu l-am vazut de doua ori si inaine sa citesc cartea si dupa si mi-a placut mult)
"A walk to remember"
"The notebook"
"The vow"
Vizionare placuta orice ai alege!

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Mar adentro, chiar ca e despre viata si dragoste. Daca o sa-l vezi, ia zi, tu ai face asa ceva pentru cel pe care il iubesti? happy

| Annim a răspuns:

Crazy stupid love. Nu stiu daca o sa-ti placa, e redata dragostea la concret dar nu atit de colorat ca in alte filme (ca : 3 metros sopra il cielo laughing ) Wathever : vizionare placuta.

| HighDefinition a răspuns:

Scent of a Woman.
Mi se pare unul dintre cele mai emoţionante filme a tuturor timpurilor.
Actorul principal este AL PACINO, dacă ai auzit de el.
Vizionare Plăcută