| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar un iphone si eu am doar 2 mill parintii mei nu vor, am un **** de telefon. imi ziceti si mie unul mai ieftin? ca sa cumpar.

2 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

De ce vrei un IPhone nu inteleg ca nu este asa de grozav :\. Mai bine visezi la un Galaxy SIII laughing. In fine ar fi niste telefoane gen Huawei-urile noi cu android in ele sunt foarte atragatoare la 4-5 milioane depinde de magazin. Cu 2 milioane il poti lua la mana a doua, dar trebuie sa ai grija sa nu fie replica. Succes!

| ionutzul31 a răspuns:

Un telefon decent, in magazinele din Romania gasesti de la 4-5 mil in sus. Abia pe la 8mil incepe sa fie treaba buna.
Bine, in situatia asta ma aflu si eu si am inceput sa caut pe net tot felul de telefoane, pana am ajuns la cele fabricate in china, facaturile alea :))
Uite ce am de gand sa imi comand de indata ce fac rost de bani:

http://www.everbuying.com/product366767.html