| koko77 a întrebat:

vreau sa ma apuc sa scriu scrisori, dar nu stiu cui sa le trimit ....pana acum am scris 23 de scrisori dar nu pentru bunici sau alt ceva ..am scris ganduri si dorinte. si simt ca ar trebui sa le trimit cuiva...

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| Kasia a răspuns:

Trimite-mi-le mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-le prietenilor tăi...

| τττ a răspuns:

Bună.
Eu am o vecină cu care discut prin scrisori.De la 9 ani facem asta! Este interesant. Când nu putem să ne întâlnim, discutăm prin scrisori.De ce nu-i trimiți unui prieten foarte bun sau unui vecin apropiat ție?
Pa, pa.

| BrokenArrow a răspuns:

Ah...scrisori. Mi-ar plăcea la nebunie să trimit și să primesc scrisori.
De fapt, sunt pe cale să scriu prima mea scrisoare. :-s day dreaming
Ai grijă cui i le trimiți. Sunt valoroase. Ar trebui să fie o persoană care inseamnă ceva pentru tine.

| anapricopi76 a răspuns:

Buna trimite-le cui simti ca merita sa le citeasca de exemplu iubita ta sau colegele tale.