| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Vreau sa-mi merg la un interviu pentru insotitoare de bord(stewardesa). Dar problema e ca am 1.63cm.O prietena care o sa mearga in martie la interviu, zice ca trebuie sa am 2.17cm cu maini cu tot(adica intinse). Si nu am chiar 2.17thinking Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Esentele tari vin in sticlute mici eu cred ca nu conteaza inaltime

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti incerca. Merita sa mergi la interviu. Macar este o experienta. Se mai fac exceptii uneori. Totul depinde de tine.

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Cer scuze---am scris "sa-mi" in loc de "sa"big grin. e prea tarziu.adica 0.14.noapte buna.multumesc

| EUSIATIT a răspuns:

macar ai bucuria ca ai fost la interviu. cIt priveste inaltimea nu stiu exact. dar daca esti pregatita. ai cunditie fizica nu ti este rau de inaltime. stii o mimba straina l perfectie.esti frumoasa. etc poate reusesti succes