| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa postez pe Facebook niste poze pe care sa le vada doar un prieten anume. Exista vreo metoda sa setez poza vizibila doar pentru un prieten?

Răspuns Câştigător
| usaghuoahsuihif a răspuns:

Da. Apasa pe "home" sau "acasa" (depinde in ce limba ai facebook-u)
te duci pe "adaugà fotografii/clip video"
Incarci poza acolo si langa tasta "publicà" este o altà casutà pe care scrie "prieteni" Apasa pe ea si acolo pui pe cine vrei sa vada, ci pe cine nu. te pup

1 răspuns:
| Annitu30 a răspuns:

Da. atunci cand dai pe "posteaza poza noua" ai jos o cheita, dai pe vizibilitate, si scrii numele prietenului