| kitisupercool a întrebat:

Buna,vreau sa va cer o parere.Ne dam cadouri la scoala de mos niculai si trebuie sa-i dau un cadou la un baiat.Credeti ca ar fi bine un suport ca acesta de lumanare si o lumanare mica cu un om de zapada in el? http://www.fungift.ro/......276-p.html

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

Ideea este foarte frumoasa! Felicitari, e o alegere chiar foarte draguta.

Am ramas si eu impresionata putin de idee...de la caldura lumanarii, se invarte.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar foarte frumos. E o idee foarte buna. Si cred ca o sa-i placa, desigur, daca stie sa aprecieze lucrurile.