| tarantulaverde a întrebat:

Buna,vreau sa va intreb siteul pornohub,,are virusi, am auzit ca multe siteuri porno au virusi, putezi sa-mi spuneti care din ele au?

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Nu au, stai linistit, daca ai antivirus, tii detecteaza si te avertizeaza happy

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Da da, aproape toate te viruseaza, si prostia te viruseaza dupa unii.

Instaleaza-ti AVG si Ad blocker plus pe fiecare browser pe care-l folosesti si n-o sa ai probleme.

Desigur nici o solutie nu e fool proof, asa ca important e sa nu dai click pe nimic altceva in siturile cu filmulete decat pe play. De aproape tot restul de clickuri ascunse se va ocupa avg

| AlexeHellsing a răspuns:

Majoritatea au, ca să scapi instaleazăți un antivirus bun iar el te avertizează și ți mută în carantină.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Aproape toate siteurile porno te viruseaza. Daca vrei sa intri pe orice site porno si sa nu ai probleme, instaleaza-ti ca si sistem de operare Zorin OS, pe baza de Linux: http://zorin-os.com/