| HArdMission a întrebat:

Vreau safaco schimbare in viata mea.Adica vreau sa ma schimb.Sunt mult prea naiva si pun la suflet multe chestii pe care nu ar trebui sa le pun.Ce sa fac sa numai fiu asa?

Răspuns Câştigător
| maia10 a răspuns:

Ignora si fii nepasatoare, gandeste-te doar la tine si fmilia ta, cand esti barfita lasa-i sa vorbeasca si apara-te doar cand ai dreptate, cand trebuie, nu fi niciodata foarte geloasa pe iubit mai ales daca ai pana in 22-23 de ani, nu mai crede orice din prima si analizeaza situatia mai intai, pune-ti intrebarea daca e posibil sa fie asa sau nu.