| Maria_Ana_1983_NBRx a întrebat:

Vreau si eu idei de vines?
Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Pai poti sa faci vines-uri despre stereotipuri romanesti, despre scoala si despre tipurile de elevi de acolo *mai ales despre cei care se considera populari si toate cele*, vines-uri in care ridiculizezi un anumit tip de persoane, vines-uri in care incurajezi ceva anume si toate cele.

Asa cum au zis si altii...inspira-te de pe diverse site-uri. O sa-ti vina o idee buna la un moment dat.
Succes!

| anonima0101 a răspuns:

Cauta pe facebook " Romania Best Vines " si inspira-te de acolo.

| BigG a răspuns:

Bataie, infidelitate cu muschi si decolteu

| cocoman a răspuns:

Vines romanesti?
leagate de stereotipuri romanesti. nu am inspiratie sa iti zic amu