| ßhåååå a întrebat:

vreau si eu" Mesaje pentru sfarsit de an scolar " pentru maio( sau site-uri )

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Poate candva o sa te strang de mana,sa-ti spun : orice s-ar intampla,ramanem impreuna!

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu,si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!

Pe cine ai langa tine acum, tu sa bagi de seama.Ca daca dispare maine, ai sa vezi ce mult ineamna.

O sa ne-amintim la o tigara de toate care au fost odinioara!