| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri. unde dupa ce editez o poza de ex, si vreau sa pun un "text". sa fie mai special..adica..mai dragut ^^.

3 răspunsuri:
| BlackManJe a răspuns:

Din pacate nu stiu daca exista site, dar stiu ca este program. eu folosesc photoschape sau photoshop cs3, 4,5. dar e mai usor cu photoschape. vreau fundabig grin

| MihhaaElla a răspuns:

Buna! Text mai special il poti faci pe Pic
Monkeywinking cel mai site:X
Funditssa

| madymj a răspuns:

Http://pizap.com/ uite pizap e cel mai bun, poti sa faci ce vrei tu, sa editezi sa scrii ..multe e super, mult noroc