| Ale123456 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri "de detoate".

2 răspunsuri:
| flavia2000 a răspuns:

Oamenii pot uita ce le-ai spus. Pot uita ce le-ai făcut. Dar nu vor uita niciodata ce i-ai făcut să se simtă

Mâna mea. O vezi? Acum uită-te şi la a ta. N-au nimic special, nu? Şi acum ia-mă de mână. Nu-i aşa că sunt cele mai frumoase mâini pe care le-ai văzut vreodată?

Nu te mai obosi sa ma-ntrebi cum sunt, ce nu ma vezi? Am tot 2 maini, 2 picioare, o gura, 2 ochi... In suflet nu poti tu vedea, n-ai vazut niciodata!

Sa iubesti inseamna sa accepti ceea ce a fost, ceea ce este, ceea ce va fi si ceea ce inca nu s-a intamplat

Acum totul e șters între noi, doar amintiri... Păcat! Ne iubeam de când eram copii

Le-am luat de pe net tongue