| MireeeLa a întrebat:

Buna vreau si eu sa stiu cum sa imi fac o coada de sirena.

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Bunabig grin
cel mai bine ar fi sa o cumpari daca o faci tu poate n`o sa-ti iasa cum vrei.
[nu cred ca e scumpa]:*
pa-pa

| teo13tedy a răspuns:

ESTE SIMPLU:Ei o pereche de colanti lungi in care sa iti incapa ambele picioare pe un crac. Apoi pe celalalt il tai si cosi urma. Daca vrei poti sa cosi si la picioare gaura.Si asa ai o coada de sirena. Daca vrei si sutien de aceeasi culoare:Iei cracul ramas si il tai pe lung.Il cosi pe partea cea scurta si gata.Ai un sutie fara bretele asortat cu coada! Eu am incercat si mi-a iesit.Ideea asta mi-a venit seara!

| ana1234dragutza a răspuns:

Mire trebuie sa ai asa ceva...http://www.google.ro/......tp?/search daca ai dinasta dupa aia e usor dar daca nu ai asa ceva nu am incercat eu si eu mi-as dori o coada