| Melaniia a întrebat:

Buna`.;* Vreau si eu statusuri de prietenie.:X Funda+ >voturi.:d

Răspuns Câştigător
| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.

* Ca o prietenie trece si prin Focc ` :-x.

≈ Timpul "pierdut" cu prietenii nu există. este timp câştigat,trăit, profitat.

nu`s in top trends, dar sunt la prietenul tau in top friends b-)

Hai ia-i pe toţi la rând, dar nu pe prietenii mei. Că-s tot ce mi-a rămas pe lumea asta mare!

Mereu prietene. Pentru că noi ştim să păstrăm o prietenie. Pentru că noi mereu suntem aproape una de alta. Pentru că noi ne iubim.

Între noi ştii, defectele sunt acceptatebatting eyelashes, Între noi ştii, nu vezi priviri arogantewinking, Între noi totul se-mparte love struck!

Urme de talpi pe nisip, muzica nebuna pana la rasarit, nopti albe si zile cu soare, pe toate le-am trait doar cu voi la mare.

Si stie sa-mi fie prietena fara sa fi facut cursuri speciale! :-x.

Cand mi-a fost greu`! Ea nu m`a lasat! A fost cu mine si m-a ajutat!:X

Ea ma iubeste, ea ma`ntelege! Ea e sora mea si mi`o dovedeste! Te iubesccc "

Ptr. K exista uneori si prieteni adevarati

Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt. :X

pentruu ca intodeauna a avuth grija sa-mi fie alaturii love struck

"ea nu e sOra mea p buune dar suunth cea mai fericitha ca am gasit.O in atata lume love struck"

"daca mama nu ne.a facuut surori a stiut de ce, pentruu ca D. zeuu ne.a facut cele mai bune prietenewinking"

ca si concluzie, daca nu ai fi fost tu cred ca as fi facut pe dracu-n patru sa apari (daca nu te-as fi inventat), pentru ca ma faci sa rad, ma temperezi, ma enervezi (rau;-w) si totdeauna ai fost acolo cand am avut nevoie.

Si cam atat stiu. sper ca te-am ajutat :*.

3 răspunsuri:
| GeoOrgiannna a răspuns:

 Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don't carry knives.)

 Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI. (I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS.)

 Fereste-te de explicatii. Dusmanii oricum nu te vor crede, iar prietenii nu au nevoie de explicatii. (Never explain--your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway.)

 Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei. (The best accessory a girl can have: her best friends.)
 Friends are forever. Boys are whatever.

 Good friends don’t let you do stupid things… alone

 Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii

 Tu esti prietena mea, eu sunt prietena ta.De 8 ani nu ne-am certat, de 8ani am fost alaturi una de cealalta.Cu tine am ras prima data, cu tine am plans prima data.Intr-un cuvant: Tu esti si vei ramane intotdeauna prietena mea…In concluzie Te Iubesc

 Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput \\ /

| MuñequitaLoka a răspuns:

Good friends are like Stars, you don't always see them, but you know they are always there.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute