| robisson6070 a întrebat:

Buna vreau si eu un banc dar nu luate de pe net ca le-am vazut pe toate. Fundita pentru cel mai tare banc

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

La un spital de nebuni, vine o comisie de medici ca sa constate, daca nu cumva intre timp s-a mai facut vreun bolnav sanatos si poate fi trimis acasa. Comisia cere directorului spitalului sa adune toti nebunii intr-o camera si sa inchida usa. Apoi, unul din medicii din comisie. zice :
- Care dintre nebuni reuseste sa iasa prin gaura cheii, este liber sa plece acasa.
La care, toti nebunii se inghesuie si incep sa se arunce, incercand sa iasa prin gaura cheii, numai un nebun statea cuminte pe un scaun si radea de ceilalti care isi rupeau maini si picioare incercand sa iasa prin gaura cheii. Medicii crezand ca acel bolnav este vindecat, se apropiara de el si ii zisera :
- Dar tu de ce nu vrei sa sari ca ceilalti colegi de-ai tai prin gaura cheii? Crezi ca nu se poate, sau de ce nu incerci?
- Heh, heh da' dumneata crezi ca eu is' chiar asa de prost? Credeti ca eu nu stiu ca dvs. ati lasat cheia pe parte ailalta?

Un tip merge linistit pe strada si-l vede pe unu' ca pescuieste la copca in asfalt.
-Ce faci domne'aici? il intreaba.
-Ssst, ca sperii pestii. Omul pleaca mai departe pe strada, zicindu-si ca a inebunit lumea.Mai jos il vede pe unu'care da cu bita in asfalt.Se duce la el si-l intreaba:
-Ce dracu' faci aici?
-Ii sperii pestii lu'ala. La capatul strazii este un post de politie. Tipu' se duce la ofiterul de serviciu si ii spune:
-Domne'vedeti ca pe strada sint doi nebuni. Unul pescuieste la copca in beton, iar celalt incearca sa-i sperie pestii. Atunci ofiterul se intoarce spre colegii lui si le zice:
-Baietii, luati-va salupele.Plecam in misiune.

La facultatea de Medicina, profesorul il roaga pe Bula sa predea in locul lui. Prima lectie: Aparatul genital la barbati... Se dezbraca, arata, explica, cand sa-si traga slitzul, vine profu:
-Ce faci ba?
B: Lipsa de material didactic...
P: Bine, sa te vad maine!
A doua lectie: Aparatul genital la femei.
B: Ancuta, vino-ncoa!
O dezbraca, arata, explica, vine si profu:
P: Ce ai facut Bula?
B: Lipsa de material didactic!
P: Sa te vad maine...
A treia lectie: Reproductia: Arata, explica, la sfarsitul orei, lucrare de control. (practica!) La sfarsitul orei vine profu.
P: Ce ai facut Bula, nenorocitule?!
B: Le-am dat lucrare de control. :-)
P: Bine, dar cei din ultima banca? (...)
B: Le-am schimbat subiectul ca au incercat sa copieze!

2 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

O broască se plimbă prin pădure... când se întâlnește cu un urs :
Broasca : ccccccceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee faaaaaaaciiiii?
Ursul : bine...
Broasca : CEEEEEEE MĂNÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂNCIIIIIIIIIIIII?
Ursul : mure. iarba.

broasca se duce mai departe si se intalneste cu un lup

Broasca : CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FAAAAAAAAAAACI?
Lupul > bine.
Broasca : CEEEEEEE MĂNÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂNCIIIIIIIIIIIII?
Lupul > broaște cu gura mare ca tine.
Borasca (foarte încet ) : serios?

Răspuns utilizator avertizat