| SorinRK a întrebat:

Buna Vreau statusuri in engleza dar sa aiba si traducere.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

I enjoy getting laid - Ador un ursuleţ pufos
~Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine)
~ Good friends are like stars.you don't always see them, but you know they're always there!(Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)
~Sick of crying. tired of trying.Yes! I`m smiling! But inside I`m dying...(M-am saturat sa plang.M-am saturat sa incerc.Da! Zambesc! Dar inauntru mor.)
~I miss you,i miss you smile hapyy,i miss my angel-(imi e dor de tine,imi este dor de zambetul tau fericit,imi este dor de ingerul meu!)
~No one cares nobody's wrong,no one see I'm not so strong,everytime I hope I'm dreaming, I'm touching you, but you can't feel, I scream at you, but you can't hear![Nimanui nu-i pasa nimeni n-a gresit, nimeni nu vede ca nu sunt atat de puternica, de fiecare data sper ca visez, te ating, dar tu nu simti, strig la tine, dar tu nu auzi!]
~I don’t miss you, I miss the person I thought you were. Don’t come back hoping I’ll be there.[Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti]

Răspuns utilizator avertizat