| savy73 a întrebat:

am si eu o intebare mi-a venit ciclu pe 3 mai care a durat 3 zile pe 27 mi-a venit inca o data tot 3 zile dar mai mult de atunci am ameteli, dureri de cap, simt cum se misca ceva in burta, am vomitat doar saliva, arsuri cand urinez, greturi iar de mincat mai nimic ca mi se face rau iar cateodata simt ceva tare ca un ou si tensiunea mica de oboseala nu mai zic si de cat de greu adorm, iar sani sunt moi dar durerosi am facut un test acum 3 zile si negativ, am uitat sa mentionez si scurgeri vaginale mai mult ca niciodata asi putea fi insarcinata nu stiu ce sa mai cred va multumesc bianca

Răspuns Câştigător
| ada_2103 a răspuns:

Repeta testul de sarcina / consulta un ginecolog.

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la doctor Cum poti sa intrebi asa ceva sa te vada o tara intreaga