| Gabytzu_Gabriel_1992 a întrebat:

Am si eu o telecomanda pilot supertel si nu stiu codul pentru marca de televizor DAEWOO. Ma puteti ajuta? Multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uita-te pe carcasa din spate a televizorului.Ai acolo codul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, codul este in manualul telecomenzii, dar de ce nu i ai cumpărat una dedicată? De ce te chinui cu una pilot care si asa nu o să îi facă toate functiile, si codul acela va trebuii mereu să il bagi pe telecomandă deoarece dispare.Ce televizor este, cu tub? Sau lcd?

| cristimihailov a răspuns:

Pai cred ca cel mai repede te uiti la tv pe eticheta.