| Nicoleta_7799 a întrebat:

As vrea sa va cer un mic sfat, dar va rog, nu-mi dati raspunsuri rautacioase! Am 15 ani si sunt o mare fana Michael Jackson inca de cand aveam doar 4. Simt ca il iubesc pe omul asta mai mult decat orice pe lume, ma inspira in tot ceea ce fac, este in mintea si in sufletul meu mereu, nu exista clipa in care sa nu ma gandesc la el. Numai muzica lui o ascult, stiu totul despre el, tin enorm la el... cercul in care ma invart este si el plin de fani MJ, oameni asemeni mie, cu aceeasi pasiune, persoane la care am ajuns sa tin enorm! Fac parte si dintr-un fan club, majoritatea timpului mi-l petrec alaturi de ceilalti fani, pe care ii cunosc. Stiu ca poate o sa ma credeti nebuna. Dar eu asa ma simt cel mai bine, numai in acest mediu simt ca sunt eu, nici nu as putea trai altfel si nici macar nu vreau! Imi place cine sunt, sunt mandra sa ma numasc fana Michael Jackson! Numai ca, unii dintre colegii mei imi spun ca sunt doar o obsedata, sa termin cu MJ! Insa eu nu pot si nu vreau sa fac acest lucru nici in ruptul capului! Nici nu vreau sa ma gandesc macar o clipa cum ar fi viata mea fara Michael! Imi doresc sa raman la fel, si chiar daca imi doresc sa nu iau in calcul acesti oameni rautaciosi, nu pot. Vorbele lor ma tot deranjeaza. Ce ar trebui sa fac sa scap de gurile rele? Va rog din suflet, fara cuvinte rautacioase! Astept sfaturile voastre! Multumesc enorm.

2 răspunsuri:
| irinashazia a răspuns:

Nicoll, www.michaeljacksonromania.ro/forum.
Suntem sute de fani care impartasim aceeasi dragoste.

| eow a răspuns:

Nu te mai gandi la ei. ei nu stiu cum e sa tii asa la cineva ei nu te inteleg ceea ce inseamna ca nu-ti sunt prieteni aceste lucruri nu ar trebui sa te dderanjeze. fi curajoasa in continuare si uita de ei. traiesteti viatawinkinghappy