| Dariusct a întrebat:

Buna ziua. De ceva timp am adaugat la lista mea de licee liceul militar Stefan Cel Mare din Campulung. Chiar ma gandeam serios sa dau probele insa am o frica. Mancarea. Ce se da acolo?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alo! 1. Nu este liceu ci colegiu. 2. Inaintea ta au mancat mii si sute de mii de elevi si n-au murit. Daca nu rezisti inseamna ca nu esti bun de militar si n-ai ce cauta. Ia sa vezi cand ajungi student, mergi in aplicatie si-ti curge zloata in gamela din care mananci.