| anagrigore a întrebat:

Bună ziua, este potrivit și pentru examenele auto, nu am o problema doar ca atunci când polițistul urca in mașina pe lângă emoțiile pe care le au toti eu imi pierd și concentrarea. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu consumi alcool cu 2-3 zile inainte, sa nu iesi la distractii si sa te odihnesti foarte bine inainte de examen, ca sa nu mai pierzi concentrarea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și întrebarea ar fi?

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca stii sa conduci conduci oricum, nu conteaza ca e un politist langa tine. Tu trebuie sa conduci in siguranta si sa fii stapan pe tine, altfel cum o sa faci fata evenimentelor din trafic.