| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua.Sunt la facultatea de Geografie din Iaşi, specializarea Planificare teritoriala in ultimul an, dar as dori ca dupa licenta să urmez Medicina din cadrul UMF Iasi. Menţionez că în toţi anii am fost la buget. Întrebarea mea e dacă plătesc 3 semestre(pentru a putea intra în regim buget la a doua facultate trebuie să fi fost minim 3 semestre la taxă la prima) la facultatea de Geografie, aş avea şanse să trec la buget la medicină? Vă mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Hmm eu cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai un raspuns la intrebarea asta, sa-mi spui si mie happy