| Asasa_Sasas_1975 a întrebat:

Buna ziuaX

Va multumim pentru increderea acordata echipei Relatii cu Clientii Altex.

Numele meu este Dragos Anghel si voi face tot posibilul sa va fiu alaturi si sa va sprijin pe tot parcursul rezolvarii situatiei transmise.Numarul de inregistrare al solicitarii este [#454384] si il puteti folosi ca referinta in comunicarea cu noi.

Raman la dispozitia dumneavoastra pentru orice alte nelamuriri sau intrebari suplimentare. Sal am primit acest in urma unei cereri la Altex de a anula o comanda de ziceci sa anulat?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Inca nu s-a anulat de tot dar e pe cale sa se faca... oricum te vor mai contacta ei, daca nu o vor face atunci comanda e anulata! Bafta!