| Ilovedinero a întrebat:

Bunaa.Am o problemă.Azi am avut antrenament la kickboxing, mi-am pus bandajele si au fost de culoare portocalie.Cand mi-am dat jos mănusile, am transpirat atat de rău si de 6 ore am culoarea portocalie pe mâini.Cu ce pot sa dau sa se ducă? Am dat si cu un fel de pastă verde pentru mâini( nu stiu cum se numeste) care este foarte tare si nu se duce

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Schimba bandajele in primul rand, am practicat si eu 2 ani de kickbox, in decathlon sunt de calitate si bandajele si manusile de sac, poti incerca cu o sticla de acetona pentru unghii, sa iti inmoi mainile 10 minute in apa calda, dupa te freci bine cu acetona si te clatesti cu apa si sapun.