| Teenix a întrebat:

Bunaaa, am si eu o intrebare. Puteti sa-mi spuneti si mie un bloc din sectorul 6, de preferat din Militari unde as putea iesi pe terasa, pentru un shooting foto? Dau funda :*

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Poate cazi.

| iuli104 a răspuns:

Pe bulevardul iuliu maniu nr.73 bloc 3 scara 5 te duci la ultimul etaj cu liftul dupa mai e un etaj, urci acolo sus, dar trebuie sa fie grilajul deschis, in general pe la 2-3 cam asa e deschis, adica dupa amiaza si iesi pe geam, il deschizi tuhappy