| Crisssuuu a întrebat:

Bunaaa:* Se apropie Halloweenul si as vrea sa ma fac vrajitoare. Idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E super ideea cu vrajitoarea.
Iti trebuie o rochie lunga, neagra.Pantofi negri si dresuri negre.O curea neagra, o palarie si doua codite.La machiaj sa fie fardul mai intens!
Te pup!

1 răspuns:
| calmopenmind18 a răspuns:

Nu crezi ca e plin de vrajtoare:)) si fara costum tot exista zgripturoaice carora nu le trebuie costum deci iti trebuie ceva gen Hollywood ca sa le depasesti. Sugerez:
-un personaj din film de groaza
-ia-ti o rochita neagra si picteaz-o cu rosu, tai-o rupe-o astfel incat sa arate horror
-imbraca-te ca un rocker...
-cauta un personaj din filme (unul malefic)
-zombie(o sa fie cu caru` oricum)
- deseneaza-ti sange pe fata, poti merge la locurile de joaca pentru copii (la mine in oras e 5 lei o pictura faciala)
- diavol feminin >:)
- scufita rosie horror
-http://www.google.ro/......tp?/imgres
Depinde cat vrei sa investesti:).