| IlegalSmile a întrebat:

Bunăăă.

Vreau niste programe, site`uri. de editate poze..Schimbarea culorii părului,ochiilor,buzelor,efecte ca si cum ar ploua,ar ninge,... ^^

Cele mai multe si bune, Funditză love struck

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai folosesc şi : http://www.picmonkey.com

| UsernameFail a răspuns:

Poti incerca ori www.taaz.com ori www.blingee.com. Amandoua sunt foarte, foarte, foarte bune. Prima oara poti edita parul si toate chestile astea pe Taaz, apoi poti pune efectele pe Blingee sau poate chiar sa adaugi mici detalii;). Depinde de preferinte.

| utzutzu a răspuns:

Incearca corel draw program tipografic poti schimba tot de acolo sau photoshop daca te pricepi.