| LenaleMinato a întrebat:

Bunata TPU,in aprilie o sa avem scoala altfel si diriginta ne-a spus daca avem idei sa ii spunem si ma gandeam ca la tehnologie sa mergem la muzeu satului.Voi ce idei aveti?(funda)

1 răspuns:
| SMA a răspuns:

Pai noi in saptamana aia avem urmatoarea lista pana acum : Mergem 3 zile intr-o excursie sau mergem doar o zi (depinde, sunt mai multe excursii programate atunci ). Facem o sceneta, in care participam toti. Facem karaoke, mergem la cinema, mergem la Biblioteca de Limbi Straine pentru a viziona filme in Limba Engleza( la ora de engleza, desigur ). Proiecte peste proiecte, la info facem postere si etc.