| Lion826 a întrebat:

Bunaziua TPU, aș vrea să știu și eu unde aș putea aș putea găsi în Galați un Butterfly Baliston Knife am căutat pe net dar cred ca durează prea mult să îl transporte și chiar și așa nu am cum să fac rost de un card de credit

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In magazie si piete se vand doar chinezarii si ieftinaturi care se rup in cateva zile.
Iti sugerez sa te interesezi la cei de la Knife Center, am inteles ca ei mai livreaza in Romania, iti las un link http://www2.knifecenter.com/......store.html sa ai peste 18 ani ca sa cumperi cutite.