| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Am in curand un botez la care voi participa si eu si as vrea sa stiu cu ce sa ma imbrac la botez si cu ce coafura sa imi fac? Please ajutoor! P. S: Am 14 ani. big grinbig grin

2 răspunsuri:
| dya_8470 a răspuns:

Pai imbracate cu ceva ce iti place adica o rochita potrivita varstei la par nu trebuie sa te complici atat de tare adica il poti face cu placa sau sa il ondulezi cum consideri tu ca iti sta mai bine si ai grija la tocuri nu alege unele foarte mari deoarece cred ca vrei si tu sa dansezi.