| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Eu si colegii mei ne-am hotarat sa mergem undeva in ultima zi de scoala dar problema e ca nu stim unde sa mergem( suntem din Bucuresti). Deci va rog sa ne dati niste idei la unde sa mergem... Dau funda! Astept cat mai multe raspunsuri... Vreau sa ne distram grozav, dar nu stim unde sa mergem.Cum e in Unirii sau in Universitate?

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Pai...ati putea merge in club bamboo din bucuresti, acolo va veti distra sigur sau asa cred euhappy

| ChriSS_7546 a răspuns:

Unirii ar fi ok, Bamboo e cam (foarte)scump si e de fite, poti incerca la o terasa sau pizzerie la Calabria etc, la mall e destul de frumos, sunt destule obtiuni, succes in cautarea tahee hee